RN732ATTD2100B05
Mfr.Part #
RN732ATTD2100B05
Description
RES 210 OHM 0.1% 1/10W 0805
Moisture Resistant
Pbfree Code :
Tolerance :
±0.1%
Temperature Coefficient :
±5ppm/°C
Additional Feature :
Ultra Precision
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Operating Temperature :
-55°C~155°C