RN732ATTD16R4D25
Mfr.Part #
RN732ATTD16R4D25
Description
RES 16.4 OHM 0.5% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Resistance :
16.4Ohm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C