RN732ATTD1500C25
Mfr.Part #
RN732ATTD1500C25
Description
RES 150 OHM 0.25% 1/10W 0805
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Pbfree Code :
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Tolerance :
±0.25%
Height :
500μm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
Lead Free :
Lead Free
Operating Temperature :
-55°C~155°C