RN732ATTD1272D10
Mfr.Part #
RN732ATTD1272D10
Description
RES 12.7K OHM 0.5% 1/10W 0805
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Temperature Coefficient :
±10ppm/°C
Resistance :
12.7kOhm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Working Voltage :
150V
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
±0.5%