RN732ATTD1260F25
Mfr.Part #
RN732ATTD1260F25
Description
RES 126 OHM 1% 1/10W 0805
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Additional Feature :
Ultra Precision
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Working Voltage :
150V
Tolerance :
±1%
Resistance :
126Ohm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm