RN732ATTD1152F50
Mfr.Part #
RN732ATTD1152F50
Description
RES 11.5K OHM 1% 1/10W 0805
WRAPAROUND
Working Voltage :
150V
Composition :
Thin Film
Feature :
Moisture Resistant
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.024 0.60mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Tolerance :
±1%
Additional Feature :
Ultra Precision
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
JESD-609 Code :
e3
Rated Power Dissipation (P) :
0.1W
ECCN Code :
EAR99
Resistance :
11.5kOhm
1 (Unlimited)
Datasheets
RN732ATTD1152F50
KOA Speer Electronics, Inc. RN732ATTD1152F50
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, RN73 Series, Thin Film, 11.5kOhm, 0.1W 1/10W, ±1%, -55°C~155°C