RN731JTTD3052A10
Mfr.Part #
RN731JTTD3052A10
Description
RES 30.5K OHM 0.05% 1/16W 0603
Resistance :
30.5kOhm
Power (Watts) :
0.063W 1/16W
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.05%
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Working Voltage :
75V