RN731JTTD2233C50
Mfr.Part #
RN731JTTD2233C50
Description
RES 223K OHM 0.25% 1/16W 0603
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.25%
Working Voltage :
75V
Rated Power Dissipation (P) :
0.063W
Resistance :
223kOhm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm