PKG.3B.312.CYMD72
Mfr.Part #
PKG.3B.312.CYMD72
Description
LBR KEYG 12C CHR 7.2MM D
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PKG.3B.312.CYMD72
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER