PKG.3B.305.CYPD92Z
Mfr.Part #
PKG.3B.305.CYPD92Z
Description
LBR KEYG 5C CHR 9.2MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER