PKG.2K.316.CLLC85
Mfr.Part #
PKG.2K.316.CLLC85
Description
LKR KEYG 16C CHR 8.5MM C BR
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PKG.2K.316.CLLC85
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER