PKG.2K.307.CLLC65Z
Mfr.Part #
PKG.2K.307.CLLC65Z
Description
LKR KEYG 7C CHR 6.5MM C BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER