PKG.2K.307.CLLC65
Mfr.Part #
PKG.2K.307.CLLC65
Description
LKR KEYG 7C CHR 6.5MM C
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PKG.2K.307.CLLC65
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER