PKG.2K.306.CLLC70Z
Mfr.Part #
PKG.2K.306.CLLC70Z
Description
LKR KEYG 6C CHR 7.0MM C BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER