PKG.2K.302.CLLC75
Mfr.Part #
PKG.2K.302.CLLC75
Description
LKR KEYG 2C CHR 7.5MM C
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PKG.2K.302.CLLC75
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER