PKG.2B.318.CYMD92
Mfr.Part #
PKG.2B.318.CYMD92
Description
LBR W.NUT KEYG 18C CHR 9.2MM D
Datasheets
PKG.2B.318.CYMD92
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER