PKG.2B.304.CYMD82Z
Mfr.Part #
PKG.2B.304.CYMD82Z
Description
LBR KEYG 4C CHR 8.2MM D BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER