MXJBHJI14M7456
Mfr.Part #
MXJBHJI14M7456
Description
HC49S 12PF 30/50PPM -40/85C 14.
Frequency :
14.7456 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.165 (4.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance :
±30ppm