CH02016-25RJFTA
Mfr.Part #
CH02016-25RJFTA
Description
CH 02016 25U 5% F TR100 E2
Stock
729
In Stock :
729
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
25Ohms
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.019Lx0.015W 0.48mmx0.39mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Supplier Device Package :
02016
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Power (Watts) :
0.03W 1/32W
Datasheets
CH02016-25RJFTA
Vishay / Sfernice CH02016-25RJFTA
CH Series, Thin Film, 25Ohms, 0.03W 1/32W, ±5%, -55°C~155°C