515CDA32M7680BAG
Mfr.Part #
515CDA32M7680BAG
Description
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Crystal
Operating Frequency :
32.768MHz
Frequency :
32.768MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Surface Mount :
yes
Output :
CMOS
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency Stability :
±20ppm
Surface Mount
Number of Terminations :
6
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Current - Supply (Max) :
29mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
3.3V
VCXO
Supply Voltage :
3.3V
Datasheets
515CDA32M7680BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CDA32M7680BAG
515CDA32M7680BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD