515CAA125M000AAGR
Mfr.Part #
515CAA125M000AAGR
Description
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ CMOS
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Qualification Status :
Not Qualified
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
125MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
125MHz
Current - Supply (Max) :
29mA
Supply Voltage :
3.3V
CMOS
Power Supplies :
3.3V
Surface Mount :
yes
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
515CAA125M000AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515CAA125M000AAGR
515CAA125M000AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD