515CDA25M6000AAGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
515CDA25M6000AAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
7 mm x 5 mm x 1.8 mm
Datasheet
Download
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Series :
Si515
Mounting Style :
SMD/SMT
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±20ppm
Package / Case :
7 mm x 5 mm x 1.8 mm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Type :
Differential/Single-Ended
Load Capacitance :
15 pF
Function :
Enable/Disable
RoHS :
Details
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Length :
7 mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Output :
CMOS
Packaging :
Reel
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Ratings :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Current Rating :
29 mA
Termination Style :
SMD/SMT
Product Status :
Active
Current - Supply (Max) :
29mA
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Frequency :
100 kHz to 250 MHz
Height :
1.8 mm
Width :
5 mm
Output Format :
CMOS
Datasheets
515CDA25M6000AAGR
Introducing Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515CDA25M6000AAGR from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:7 mm x 5 mm x 1.8 mm, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Mounting Type:Surface Mount, Type:Differential/Single-Ended, Output:CMOS, 515CDA25M6000AAGR pinout, 515CDA25M6000AAGR datasheet PDF, 515CDA25M6000AAGR amp .Beyond Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515CDA25M6000AAGR ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Skyworks Solutions, Inc. 515CDA25M6000AAGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD