515CDA25M6000AAG
Mfr.Part #
515CDA25M6000AAG
Package / Case
7 mm x 5 mm x 1.8 mm
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Oscillators
Length :
7 mm
RoHS :
Details
Width :
5 mm
Load Capacitance :
15 pF
Frequency :
100 kHz to 250 MHz
Package :
Strip
Height :
1.8 mm
Packaging :
Reel
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Type :
Differential/Single-Ended
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Output Format :
CMOS
Termination Style :
SMD/SMT
Current Rating :
29 mA
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Current - Supply (Max) :
29mA
Mounting Style :
SMD/SMT
Series :
Si515
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
7 mm x 5 mm x 1.8 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Datasheets
515CDA25M6000AAG
Introducing Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515CDA25M6000AAG from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Type:Differential/Single-Ended, Mounting Type:Surface Mount, Output:CMOS, Package / Case:7 mm x 5 mm x 1.8 mm, 515CDA25M6000AAG pinout, 515CDA25M6000AAG datasheet PDF, 515CDA25M6000AAG amp .Beyond Oscillators Skyworks Solutions, Inc. 515CDA25M6000AAG ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Skyworks Solutions, Inc. 515CDA25M6000AAG
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD