515CCB000314AAG
Mfr.Part #
515CCB000314AAG
Description
XTAL OSC VCXO 314.0000MHZ CMOS
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Packaging :
Strip
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
Published :
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
29mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
314MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
515CCB000314AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CCB000314AAG
515CCB000314AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD