515CBB144M795AAGR
Mfr.Part #
515CBB144M795AAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 144.7950MHZ CMOS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency :
144.795MHz
Current - Supply (Max) :
29mA
Number of Terminations :
6
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Power Supplies :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Operating Frequency :
144.795MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
6-SMD, No Lead
Qualification Status :
Not Qualified
Supply Voltage :
3.3V
Datasheets
515CBB144M795AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515CBB144M795AAGR
515CBB144M795AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD