515CBB144M795AAG
Mfr.Part #
515CBB144M795AAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 144.7950MHZ CMOS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Current - Supply (Max) :
29mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Type :
VCXO
Number of Terminations :
6
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Power Supplies :
3.3V
Qualification Status :
Not Qualified
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Frequency :
144.795MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
144.795MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
515CBB144M795AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CBB144M795AAG
515CBB144M795AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD