515CBB000327AAG
Mfr.Part #
515CBB000327AAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 327.0000MHZ CMOS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Factory Lead Time :
6 Weeks
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Frequency :
327MHz
Current - Supply (Max) :
29mA
Frequency Stability :
±20ppm
1 (Unlimited)
Datasheets
515CBB000327AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CBB000327AAG
515CBB000327AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD