515CBA80M0000AAG
Mfr.Part #
515CBA80M0000AAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ CMOS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency :
80MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Frequency :
80MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Supply Voltage :
3.3V
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Max) :
29mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Series :
Si515
Power Supplies :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
CMOS
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Datasheets
515CBA80M0000AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CBA80M0000AAG
515CBA80M0000AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD