515CBA34M8160AAG
Mfr.Part #
515CBA34M8160AAG
Description
XTAL OSC VCXO 34.8160MHZ CMOS
Oscillators
Radiation Hardening :
No
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
34.816MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Number of Pins :
Current - Supply (Max) :
29mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Supply Voltage :
3.3V
Depth :
5mm
Frequency :
34.816MHz
Datasheets
515CBA34M8160AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CBA34M8160AAG
515CBA34M8160AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD