515CBA23M1481AAG
Mfr.Part #
515CBA23M1481AAG
Description
XTAL OSC VCXO 23.1481MHZ CMOS
Supply Voltage :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
23.1481MHz
Current - Supply (Max) :
29mA
Power Supplies :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Qualification Status :
Not Qualified
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Frequency :
23.1481MHz
Published :
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency Stability :
±20ppm
Datasheets
515CBA23M1481AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CBA23M1481AAG
515CBA23M1481AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD