515CAA98M3040BAG
Mfr.Part #
515CAA98M3040BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Si515
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Frequency :
98.3MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
29mA
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Voltage - Supply :
3.3V
Datasheets
515CAA98M3040BAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CAA98M3040BAG
515CAA98M3040BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD