515CAA32M7680AAGR
Mfr.Part #
515CAA32M7680AAGR
Description
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Oscillators
Fall Time-Max :
1.2ns
Voltage - Supply :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Linearity :
5%
Crystal
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency :
32.768MHz
Symmetry-Max :
52/48%
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Control Voltage-Min :
0.33V
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Control Voltage-Max :
2.97V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Rise Time-Max :
1.2ns
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Current - Supply (Max) :
29mA
Operating Frequency :
32.768MHz
Datasheets
515CAA32M7680AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515CAA32M7680AAGR
515CAA32M7680AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD