515CAA24M5760AAG
Mfr.Part #
515CAA24M5760AAG
Description
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ CMOS
Current - Supply (Max) :
29mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Packaging :
Strip
Mount :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
6 Weeks
Weight :
50.008559mg
Operating Supply Voltage :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
24.576MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Terminations :
6
Operating Frequency :
24.576MHz
Datasheets
515CAA24M5760AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515CAA24M5760AAG
515CAA24M5760AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD