515CAA150M000BAGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
515CAA150M000BAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 150.0000MHZ CMOS
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Function :
Enable/Disable
Operating Frequency :
150MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Reach Compliance Code :
Compliant
Power Supplies :
3.3V
Type :
VCXO
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Supply Voltage :
3.3V
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency Stability :
±20ppm
Series :
Si515
Surface Mount :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Output :
CMOS
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
29mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
150MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Datasheets
515CAA150M000BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515CAA150M000BAGR
515CAA150M000BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD