356C1485B4I3T
Mfr.Part #
356C1485B4I3T
Description
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
65mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Supply Voltage :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±50ppm
Control Voltage-Min :
0.3V
Linearity :
15%
Frequency :
148.5MHz
Operating Frequency :
148.5MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Control Voltage-Max :
3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±30ppm