356C1000B3I3T
Mfr.Part #
356C1000B3I3T
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.073 1.85mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±50ppm
Linearity :
15%
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
100MHz
Control Voltage-Max :
3V
Frequency :
100MHz
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Control Voltage-Min :
0.3V
Current - Supply (Max) :
65mA
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V