12V-SB-RGB-5M
Mfr.Part #
12V-SB-RGB-5M
Description
12V SUPER BRIGHT RGB 5M REEL
Height :
2.29mm
Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Lens Type :
Flat
Published :
Datasheets
12V-SB-RGB-5M
Inspired LED 12V-SB-RGB-5M
Manufacturer related products
    IDEA SERIES END CONNECTORS, 10MM
    IDEA SERIES MID-CONNECTORS, 10MM
    CONN FLEX LED 3.5MM JACK 2PC
    2 FOOT CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG