12V-DUB-WW-12M
Mfr.Part #
12V-DUB-WW-12M
Description
LED ENG 12V WARM WHITE 3000K
Stock
699
In Stock :
699
CRI (Color Rendering Index) :
83
Color :
White, Warm
Height :
1.50mm
Forward Voltage :
12V
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Flux @ Current/Temperature - Test :
85lm Typ
CCT (K) :
3000K
Datasheets
12V-DUB-WW-12M
Inspired LED 12V-DUB-WW-12M
Manufacturer related products
    IDEA SERIES END CONNECTORS, 10MM
    IDEA SERIES MID-CONNECTORS, 10MM
    CONN FLEX LED 3.5MM JACK 2PC
    2 FOOT CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG