12V-MB-PW-12M
Mfr.Part #
12V-MB-PW-12M
Description
LED ENG NW 3LEDS 4200K 12M REEL
CRI (Color Rendering Index) :
93
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Height :
1.50mm
Forward Voltage :
12V
CCT (K) :
4200K
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Color :
White, Neutral
Datasheets
12V-MB-PW-12M
Inspired LED 12V-MB-PW-12M
Manufacturer related products
    IDEA SERIES END CONNECTORS, 10MM
    IDEA SERIES MID-CONNECTORS, 10MM
    CONN FLEX LED 3.5MM JACK 2PC
    2 FOOT CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG