12V-MB-WW-12M
Mfr.Part #
12V-MB-WW-12M
Description
LED ENG WW 3LEDS 3000K 12M REEL
CCT (K) :
3000K
Forward Voltage :
12V
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
92
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height :
1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Datasheets
12V-MB-WW-12M
Inspired LED 12V-MB-WW-12M
Manufacturer related products
    IDEA SERIES END CONNECTORS, 10MM
    IDEA SERIES MID-CONNECTORS, 10MM
    CONN FLEX LED 3.5MM JACK 2PC
    2 FOOT CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG