12V-NB-WW-12M
Mfr.Part #
12V-NB-WW-12M
Description
LED ENG WRM WHT 3000K 12M REEL
Stock
119
In Stock :
119
Product Category :
CCT (K) :
3000K
Height :
1.50mm
CRI (Color Rendering Index) :
83
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Lens Style :
Flat
Flux @ Current/Temperature - Test :
85lm Typ
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Forward Voltage :
12V
Color :
White, Warm
Published :
2017
Datasheets
12V-NB-WW-12M
Inspired LED 12V-NB-WW-12M
Manufacturer related products
    IDEA SERIES END CONNECTORS, 10MM
    IDEA SERIES MID-CONNECTORS, 10MM
    CONN FLEX LED 3.5MM JACK 2PC
    2 FOOT CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG