12V-NB-GRN-12M
Mfr.Part #
12V-NB-GRN-12M
Description
LED ENG GRN 565NM 3LEDS 12M REEL
Stock
21
In Stock :
21
120°
Wavelength :
565nm
Forward Voltage :
12V
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V
Height :
1.50mm
Color :
Green
Datasheets
12V-NB-GRN-12M
Inspired LED 12V-NB-GRN-12M
Manufacturer related products
    IDEA SERIES END CONNECTORS, 10MM
    IDEA SERIES MID-CONNECTORS, 10MM
    CONN FLEX LED 3.5MM JACK 2PC
    2 FOOT CABLE 1.3MM X 3.5MM PLUG