SFBML2000153MX1
Mfr.Part #
SFBML2000153MX1
Description
CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Voltage - Rated :
200V
Published :
Additional Feature :
L-TYPE CIRCUIT; WITH NUTS AND WASHERS
Thread Size :
M5x0.8
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
11 Weeks
Physical Dimension :
D6.35XL12 (mm)/D0.25XL0.472 (inch)
Series :
SFBM
Bulk
Diameter :
6.35mm
Current :
10A
Temperature Coefficient :
X7R
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Inductance :
0.75 µH
Insertion Loss (Max) :
66 dB
Capacitance :
0.015µF
Mounting Type :
Panel Mount
Size / Dimension :
0.250Diax0.472L 6.35mmx12.00mm