SFBMC1000223MX0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SFBMC1000223MX0
Manufacturer
Knowles Syfer
Package / Case
Axial, Bushing
Datasheet
Download
Description
CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Manufacturer :
Knowles Syfer
Product Category :
Feed Through Capacitors
Number of Functions :
1
Factory Lead Time :
11 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
Axial, Bushing
Tolerance :
±20%
Capacitance :
0.022µF
Temperature Coefficient :
X7R
Mounting Type :
Panel Mount
Operating Temperature :
-55°C~125°C
JESD-609 Code :
e4
Current :
10A
Series :
SFBM
Additional Feature :
C-TYPE CIRCUIT
Size / Dimension :
0.250Diax0.472L 6.35mmx12.00mm