ROX3009M10FKEM
Mfr.Part #
ROX3009M10FKEM
Description
RES 9.1M OHM 1% 10W AXIAL
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Power (Watts) :
10W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Resistance :
9.1MOhms
Datasheets
ROX3009M10FKEM
Vishay / Dale ROX3009M10FKEM
9.1MOhms, 10W, Metal Oxide Film,