ROX30075M0GNF5
Mfr.Part #
ROX30075M0GNF5
Description
RES 75M OHM 2% 10W AXIAL
Resistance :
75mOhms
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Published :
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Power (Watts) :
10W
Tolerance :
±2%
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
ROX30075M0GNF5
Vishay / Dale ROX30075M0GNF5
75MOhms, 10W, Metal Oxide Film,