ROX30050M0KNF5
Mfr.Part #
ROX30050M0KNF5
Description
RES 50M OHM 10% 10W AXIAL
Resistance :
50MOhms
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
10W
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Datasheets
ROX30050M0KNF5
Vishay / Dale ROX30050M0KNF5
50MOhms, 10W, Metal Oxide Film,