ROX3004M22FHF5
Mfr.Part #
ROX3004M22FHF5
Description
RES 4.22M OHM 1% 10W AXIAL
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Package / Case :
Published :
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
4.22MOhms
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Datasheets
ROX3004M22FHF5
Vishay / Dale ROX3004M22FHF5
4.22MOhms, 10W, Metal Oxide Film,