ROX300100MJNF5
Mfr.Part #
ROX300100MJNF5
Description
RES 100M OHM 5% 10W AXIAL
Power (Watts) :
10W
Size / Dimension :
0.310Diax3.050L 7.87mmx77.47mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Operating Temperature :
-55°C~230°C
Tolerance :
±5%
Resistance :
100mOhms
Datasheets
ROX300100MJNF5
Vishay / Dale ROX300100MJNF5
100MOhms, 10W, Metal Oxide Film,