Description
LED DVR CC/CV AC/DC 27-36V 2.65A
Current - Output 1 :
2.65A
Height :
34.798mm
Voltage - Rated :
370V
Series :
PLN-100 (100W)
Mount :
Screw
Power (Watts) :
95W
Operating Temperature :
-30°C~50°C
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Input (Max) :
295VAC
Max Output Power :
95.4W
Output Power :
95.4W
Size / Dimension :
7.87Lx2.78W x 1.38 H 200.0mmx70.5mmx35.0mm
1 (Unlimited)
Depth :
70.5mm
Voltage - Output :
27V~36V
Voltage - Output 1 :
36V
Efficiency :
88%
Voltage - Isolation :
3.75kV
Output Current :
2.65A
Max Input Current :
1.1A